Наталья Заболотная — о нарушениях нового прокурора во время личного приема

87

Запорожская общественник Наталья Заболотная написал, как новый прокурор области Валерий Романов кричал на запорожцев во время личное приема.

Сьогодні був дивний день. Такого я ще не бачила.(

По понеділках з 10 до 12 прокурор області проводить особистий прийом. Зібравшись на 10-00, люди даремно очікували зустрічей з прокурором.

Лише о 10-30 до людей вийшла жінка та повідомила що прокурора ТЕРМІНОВО викликали на засідання до ОДА, тому він вибачається і очікує всіх на 14-00.

Обговоривши з яким трудом вдалося майже всім домогтися запису на цей прийом, люди розійшлися.

О 14-00, зібравшись знов люди почали обговорювати що це лише перший прийом, а вже зі збоями.. Тим більше, що (за інформацією Раїси Радченко) насправді прокурор був не на терміновій нараді, а на заздалегідь анонсованій сесії обласної ради. Більшість людей побачили в цьому поки що старе оточення, яке як не поважали громадян, так і продовжують це робити. Бо маленька лож породжує велику недовіру.

Але це були квіточки.

Прийом розпочався.

Пройшли пару людей.

Перервавши свою розповідь про те, що, насправді прокурор вже приймав і Артюшенко, і душного, і інших “поважних людей,” , Раіса Сергіївна також зайшла до кабінету. Все було начебто тихо.

Через кілька хвилин після входу чергових відвідувачів, з кабінету почулися крики прокурора. Він кричав (!!!) на відвідувачів (!!!???)

В коридорі на протязі хвилин 20 люди чули то істеричні крики, то подробиці справи, з якої звернулися відвідувачі. То не на довго все затихало.

Така ж ситуація повторилась і ще з одним відвідувачем. Правда крики були тихішими.

Здається, в обох випадках були кричущі порушення з боку слідства або прокурорів. Але люди тут до чого????

Я в цей час була у кабінеті. І була шокована такою поведінкою людини, що проводить особистий прийом. Бо особисто я вважаю що такого не має бути. Держслужбовці будь-якого рівня не мають права ані підвищувати голос, ані демонструвати свої емоції людям.

Неприємно вражена манерою спілкування.(((((

Залишається очікувати результатів і сподіватися що вони нас вразять позитивно, бо пан Романов швидко аналізує справу, має намір знайти і покарати злочинця і запевняє що він глибоко копає. Дай Бог.

Тож збираючись на прийом, будьте готові до різного.

Читайте в Facebook…

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...