Аліса Сисоєва – про те, як телеканал Медвечука приховує правду про Тимошенко

399
Мешканка Запоріжжя Аліса Сисоєва поділилася своїми думками стосовно того, чому українські глядачі бачать, по деяких телеканалах, лише те, що їм дозволено власниками чи засновниками цього ЗМІ.

Зокрема, для прикладу користувачка соціальною мережею Facebook навела приклад зовсім недавніх подій – виступу з трибуни Верховної ради народного депутата Івана Мельничука. Нардеп виступав коротко та лаконічно, поставив лише кілька риторичних запитань: чому пані Тимошенко щоразу, коли приймають принципові рішення, на кштал зміцнення обороної здатності України та визнання Росії країною агресором, у залі відсутня? Тимошенко не приходить або тікає з зали тоді, коли голосують за проект, який  точно стане поперек горла Росії.

Мельничук також запитав чому, улюблений зять Тимошенко за останній період уже 7 разів літав до Росії. Про що домовлявся? Саме під час трансляції цього виступу телеканал 112, який пов’язаний з кумом запеклого ворога українців Віктора Медвечука перериває трансляцію! Телеканал Еспресо – показує все. Дивіться.

#зять_тимошенко_москва

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...