Ігор Артюшенко – про незалежну ЦВК, цей останній бастіон демократії, знищено

183

Народний депутат України VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко прокоментував процес розпуску ЦВК.

“Під сором’язливе мовчання одних та під оплески інших. Іуди домовились та продались, а неприховані вороги святкують перемогу. Тепер дорога на згортання децентралізації відкрита. І поки в суспільстві продовжується запаморочення, слуги швидко скористаються моментом. Бо сильні та фінансово спроможні міста і ОТГ тоталітарній владі не потрібні – їм потрібні гроші та централізована вертикаль. Бо так значно легше красти. Найнебезпечніше, тепер відкрита дорога і на капітуляцію за т.зв. планом Штайнмаєра. Так званим, бо насправді цей план написаний в Кремлі. Вибори на окупованих територіях під дулами російських автоматів, створення “народної міліції” з сепаратистів, повна амністія терористів та найманців, впихування цих територій в Україну на російських умовах та створення блоку для унеможливлення нашого подальшого руху в ЄС та НАТО – це все не мирний план”зазначив Ігор Артюшенко.

Він також підкреслив, що це план капітуляції та втрати державності:

“Це план знищення майбутнього для нас та наших дітей. Український народ неодноразово доводив, що він – пружина, яку безпечніше сильно не стискати, бо вистрілить в око. Але нова влада з її тоталітарними забаганками точно вирішила це перевірити…”підсумував Артюшенко. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...