Ігор Артюшенко– про те, як національно свідомі запоріжці готові долучитися до перемоги Президента

135
Народний депутат України від фракції “Солідарність” Ігор Артюшенко на своїй сторінці в Facebook повідомив про дії запоріжців, після оприлюднення рейтингу кандидатів на пост Президента України. 

За словами народного депутата, люди почали йому масово телефонують і писати в соцмережі. Були ті, хто з сумом розповідав, що очікували від виборів іншого результату – Президент, за їх думкою, мав отримати більше 50% підтримки виборців, але ніякої активності від цих громадян не було чутно останні роки. Інші ж навпаки раділи, що Президент впевнено заходить у другий тур, адже після тривалого часу дискредитації влади – це вважається реальним досягненням Порошенка і його команди.

Ігор Андрійович зазначає, що головним аспектом стало те, що обидві категорії громадян задали однакові питання: що нам зараз робити?; чим я можу допомогти?; що потрібно?. Це означає, що національно свідомі мешканці нашого міста готові зробити все можливе, щоб пост Керівника держави отримала людина, яка цього заслуговує – Петро Порошенко.

Читайте також: Валерій Прозапас – про глобальні політичні кроки, до яких ми звикаємо і перестаємо належно оцінювати

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...