Олександр Константинов – Міська рада та обласна рада знаходяться на одному проспекті, але в ЗОР журналісти можуть заходити, а в мерію ні

112

Олександр Константинов на своїй сторінці у Фейсбук висловився з приводу того, що журналістів не пустили на сесію Запорізької міської ради:

Сьогодні відбувається пленарне засідання Запорізької міської ради.
Вчергове без представників ЗМі. Так вирішили в мерії. Аргумент – ковід та “помаранчова зона”. Сьогодні фактично відбувались сутички між журналістами, які хотіли потрапити на пленарне засідання з одного боку та працівниками управління внутрішньої політики і поліцією з іншого.
Міська рада та обласна рада знаходяться на одному проспекті, але в ЗОР журналісти можуть заходити, а в мерію ні.
Хтось дуже боїться журналістів так, що порушує їхнє законне право виконувати свої професійні обов’язки.
Депутати фракції “Європейська Солідарність” підготували та запропонували розглянути проект рішення “Про забезпечення безперешкодного права відвідування адміністративної будівлі виконавчого комітету запорізької міської ради представниками ЗМІ”. Ми запропонували, щоб журналісті з дотриманням протиепідемічних заходів розмістились на балконі зали засідань та могли виконувати свою роботу, як це відбувається в усіх радах країни та в Запорізькій обласній раді.
За рішення про включення цього проекту до порядку денного проголосувало всього 16 депутатів й журналісти залишились на вулиці.
В зв’язку з цим фракцією прийнято рішення залищити засідання ради в знак протесту проти порушення Законів України!
Вимагатимемо забезпечити безперешкодний доступ журналістів на засідання комісій та пленарні засідання ЗМР!

Читайте також: Хотів обігнати: на Запоріжжі водій автівки збив велосипедистку

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...