Олександр Зубченко – про призначення премій та надбавок запорізьким чиновникам

89
Колишній співробітник Запорізької обласної адміністрації Олександр Зубченко опублікував таблицю, де вказані суми надбавок, премій та призначеної допомоги для 14 керівників департаментів та управлінь області. Допомогу чиновники отримували навіть на відпустку в розмірі 20 тисяч гривень. Мова йде про головного надзвичайника області Шалея.
Документ Олександр Зубченко опублікував у соціальній мережі Фейсбук і прокоментував ситуацію. Він зазначає – в останній місяць правління Туринка чиновники ОДА ні в чому собі не відмовляли.

Із 14 керівників департаментів та управлінь вісім отримали надбавки та премії, а головний надзвичайник області В.Шлея – навіть допомогу до відпустки у 20 тис. гривень.

Найвище свої зусилля цінував головний аграрій та за сумісництвом головний еколог області Андрій Поляков. Вже кілька місяців поспіль він отримує премію у розмірі окладу. Скільки б гектарів посівів не погоріло, скільки б огірків та капусти не погнило через закриті ринки та скільки формальдегіду, фенолу та сірководню не викинули заводи у повітря, у пана директора все добре.

Не відстає і начальник обласного ЖКГ Литвиненко. Хтось згадає про якісь видатні досягнення у цій сфері? Хіба що про багатомільойнні борги Облводоканалу своїм працівникам та постачальникам, диряві труби та безводне життя у запорізькому селі.

Все в шоколаді і у пані Матвіїшиної. На відміну, від тисяч запорізьких підприємців, що розорилися через карантин. Директорка демонстративно ігнорує всі протести бізнесу. Ситий голодному не товариш.

Ось такі веселі справи у чиновницькому царстві.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...