Сергій Березенко – про заангажованість Арсена Авакова

109

Народний депутат України Сергій Березенко на своїй сторінці у Facebook зробив заяву стосовно звинувачень з боку Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Уважно прочитав інтерв’ю Арсена Авакова одному з видань.

Категорично відкидаю будь-які голослівні звинувачення з боку міністра на свою адресу, і розраховую, що Арсен Борисович знайде в собі мужність вибачитись переді мною особисто за поширення недостовірної інформації яка принижує мою честь, гідність та політичну репутацію.

В основі цього випаду лежить політична заангажованість керівника МВС, який прагне поставити ввірені йому правоохоронні органи на службу одній з кандидатів на президентських виборах. Що провокує його на неправомірне втручання силовиків у виборчий процес під прикриттям гасел про чесні вибори.

По суті ж маю сказати наступне:

Кампанія Петра Порошенка з точки зору її чесності, відкритості і прозорості може бути взірцем для інших політичних штабів.

Ми єдині, хто зробив велику публічну презентацію команди наших волонтерів і агітаторів.

Вони, а це близько 9 тисяч осіб, були абсолютно, без будь-яких перешкод доступні для прискіпливих інтерв’ю з боку засобів масової інформації та найбільш допитливих журналістів. І кожен з цих людей щиро і переконливо міг пояснити будь-кому мотиви голосування за Петра Порошенка.

Це ще одне свідчення того, що для звинувачень на адресу штабу нашого кандидата у так званому підкупі немає жодних підстав. Сама ця теза є елементом “чорного PR” з боку штабу Юлії Тимошенко, яка втратила перспективу виходу до другого туру президентських виборів. І замість роботи над власними помилками намагається привернути до себе увагу безпідставними атаками на своїх політичних опонентів.

А як виявилося минулого тижня, у Тимошенко є ще один мотив для подібних заяв. Бо ними вона хоче підмінити розголос про її власну розгалужену мережу з підкупу виборців і тіньового фінансування виборчої кампанії.

З боку “Батьківщини” – лише слова. А проти Тимошенко – факти, платіжні відомості, розписки, фінансові рознарядки по регіонах.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...