Виталий Ивахов – о лучшей власти времен Независимости, которую хочет сменить Путин

68

Запорожский бизнесмен Виталий Ивахов, баллотирующийся на прошлых выборах в горсовет, написал о том, почему сегодняшняя власть – лучшая из всех, что была в Украине с момента оглашения независимости:

Зараз ми маємо найкращу владу за всіх часів Незалежності. Найрозумнішу, найдієвішу, найукраїнськішу. Тому головне завдання Путіна – змінити цю владу. Будь якою ціною. Найвищою ціною в історії. Він ризикує вже не просто грошима, або авторитетом- самим існуванням Російської держави задля однієї мети – змінити українську владу. Йому це частково вдається – бо на це він витрачає неосяжні кошти. Йому треба протримати війну доки не вдасться змінити українську владу радикально – на ворожу до України. На значно гіршу ніж зараз.

І ця, краща проукраїнська влада, дуже далека від ідеалу, навіть далека від наших сподівань ( а де в кого і сподівання були надто ідеалістичними). В ній ще багато циніків, популістів, брехунів, ворогів і корупціонерів, або тих ,в кого є толерантність до корупції. І вони лізуть і лізуть. Тому деякі патріоти теж хочуть радикально змінити існуючу українську владу, але, на відміну від Путіна, на більш українську, більш дієву і нетолерантну до будь якої корупції. На значно кращу.

Тут ,виходить, що і в Путіна і в багатьох справжніх патріотів цілі співпадають – радикально змінити владу. На мою думку радикальна зміна зараз – небезпечна гра. Посунувши цю владу Путін сподівається поставити більше своїх, а патріоти сподіваються – що прийде більше наших. І треба зауважити, що вирішувати це буде пересічний українець, збентежений пропагандою, брехнею, емоційно втомлений і «розчарований», завдяки каналу NewsOne, 112 та ін…

Чомусь я ,поки що, не хочу радикальних змін у владі, аби не дати Путіну того шансу, за який він так бореться. Бо ми завжди у відкриту граємо з шулерами і вони кожного разу виграють, а потім треба пролити кров, щоб встановити статус кво. А вони завжди готові до гри – бо хитрий завжди перехитрить чесного. Я ще не бачу, що можливості для шулерства на виборах подолані. А те що не подолані можливості для інформаційного шулерства – це факт.

Може я й помиляюсь, але на мою думку це ще не той момент, коли далі буде вже запізно. Я вважаю що ми маємо продовжувати тиснути на цю владу, контролювати цю владу, вимагати дій від цієї влади і це може бути достатньо результативно. Можливо меньше результативно ніж в ідеалі, але результативніше, ніж якщо Путін приведе нових своїх , перевдягнених у вишиванки.

Читайте в Facebook…

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...