Фото дня: Запоріжці в захваті від зачіски юного Влада Ями

1519
Фотографія відомого українського танцівника, хореографа та шоумена, який родом із Запоріжжя, Влада Ями підкорила серця тисячів людей у соцмережі Instagram. Жителі міста довго не могли повірити, що на світлині наш земляк.

На світлині у запорізького Влада Ями шикарне волосся, впевнений погляд та милий вираз обличчя. Зараз це зірка, в образі якої всі звикли бачити секс-символ з “блискучою” головою.

До відома: народився Владислав Яма 10 липня 1982 року в Запоріжжі в родині вчителів-істориків, має старшого брата. Закінчив Запорізький національний університет, факультет фізичного виховання. Танцями займається з семи років і перший досвід отримав в Запорізький Танцювальний клуб «Крок». Потім багато років танцював у колективі «Фієста». Після переїзду до Києва займався в київському «Данс-центрі» і Виступав в Українській федерації сучасного танцю. Викладає з дев’ятого класу. Спочатку вчив дітей, а з 19 років працює з усіма віковими категоріями. Викладає хореографії в Київському університеті культури.

Читайте також: Жители Запорожья возмущены состоянием дорог в городе — фото

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...