На острові Хортиця помітили рідкісну синицю (ФОТО)

581
Фото: Олексій Толмачов
Фотограф зазначив, що 2 роки тому навмисно їздив до Києва, щоб сфотографувати цих пташок. 

Вчора, 8 січня, на острові Хортиця фотограф Олексій Толмачов зафіксував раніше рідкісну для нашого краю пташку. Світини довгохвостої синиці містянин опублікував на своїй сторінці в соцмережі.

“Якщо в природі існував би рейтинг тварин за мімімішністю, то довгохвоста синиця точно була б беззаперечним лідером”, – прокоментував публікацію автор. 

Фото: Олексій Толмачов

Частина людей, які коментували запис, зазначили, що останнім часом у місті часто можна помітити цих пташок. Інші вказують, що досі не бачили таких милих синиць. Фотограф розповів, що 2 роки тому навмисно їздив до Києва, щоб сфотографувати цих пташок.

Для довідки: Довгохвоста синиця, або ополовник – рід птахів родини довгохвостосиницевих. Представники роду поширені в Євразії. Найбільшого різномаїття вони досягають в Південному Китаї та Гімалаях. Довжина тіла становить 10,5-16 см, маса тіла – 4,0 – 10,4 г. Тіло пухке з великою округлою головою, з коротким конічним дзьобом, загостреними крилами та довгим хвостом. Переважають відтінки білого, сірого, коричневого або чорного забарвлення.

Живуть ці пташки у помірних лісах з густим підліском та високими деревами. Живляться комахами, рідше ягодами і фруктами.

Читайте також: Фотофакт: як за десятки років змінився Запорізький 700-річний дуб

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...