Таким жестом учні і викладач машинобудівного ліцею вирішив привітати чарівну половину Бердянська зі святом весни, і краси.
Алею бердянського машинобудівного професійного ліцею прикрасив новий експонат. Цього разу ковалі вирішити створити фею. Про це повідомляє місцеве видання Про. Бердянськ.
За словами майстра закладу Олександра, висота фігури становить 1 метр 72 см. Змайстрували її з дроту на каркасі. Постать феї встановили на квітці, яку виготовили з нержавіючого металу.
«Особенность этой фигуры в том, что она сделана по иной технологии, чем другие наши скульптуры. Мы ее презентовали к празднику 8-го марта. Весна, солнце, погода классная… Пусть у наших прекрасных женщин тоже станет тепло на душе и настроение будет такое же классное», — зазначив майстер.
![]()
Фото: pro.berdiansk.biz
Нагадаємо, в лютому умільці навчального закладу змайстрували динозавра. Тепер фігури складають компанію роботу Бамблбі, якого встановили учні в жовтні 2020 року.
Читайте також: У Запоріжжі визначили найкрасивішу жінку-копа (ФОТО)