Деякі військовослужбовці не бажають продовжувати контракт, беруть відпустки і йдуть на акції протесту, розповів офіцер запасу

300
Скріншот з програми

Заява міністра закордонних справ України про перенесення розведення військ була спричинена не лише діями бойовиків, а, здебільшого, через активні дії громадян на вулицях. Таку думку в ефірі “5 каналу” висловив офіцер запасу Валерій Прозапас.

“Військовослужбовці – такі ж громадяни, як і ми з вами. Звичайно, що вони переживають, вони дезорієнтовані і їм так ніхто й не пояснює чітко, чого від них хочуть. Цей різнобій, який іде в інформаційних джерелах, він людей вводить в ступор. Тому що коли з одного боку кажуть, що ось зараз ми домовилися і йде перемир’я, хоча за останній тиждень у нас троє загиблих і більш як 100 обстрілів. А з іншого боку, збираються таки навіть не розводити, а відводити наших, тому що сьогодні Пєсков включився і сказав, що Москва не буде гарантувати ніякого розведення. Тобто, ви відходьте, а ми подивимося”,зауважив Прозапас.

Він зазначив, що деякі військовослужбовці не бажають продовжувати контракт, беруть відпустки і йдуть на акції протесту. На думку Прозапаса, заява міністра закордонних справ України про перенесення розведення військ була спричинена не лише діями бойовиків.

“Те, що сьогодні Пристайко сказав, що відведення зупинилося нібито через обстріли росіян, я думаю, що на 90% воно призупинилося через ті активні дії останнього тижня громадян на вулицях, а вже 10% – через те, що витворяють росіяни. Але з одного боку, Пристайко ніби здав назад, що ми відведення призупиняємо, але пан Яременко додав палива у вогонь, бо сказав, що, по-перше, капітуляція вже відбулася при підписанні “Мінська”, але інше – він на повному серйозі почав розповідати про бойовиків, що дехто, хто захоче, піде в Росію, а дехто буде долучатися до “народної міліції”. Тобто людина вже фактично поставила хрест на державі Україна”,наголосив офіцер запасу.

Він вважає, що наразі ситуація в країні критична, “а протистояти можна цьому – активністю вуличною”.

Повний запис програми дивіться тут:

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...