До команди “Європейської Солідарності” у Мелітополі долучилися відомі та шановані в регіоні люди

97

Актив команди «Європейської Солідарності», яка представлятиме партію на місцевих виборах в Мелітополі, оголосили під час конференції Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» на Хортиці.

Перед делегатами конференції постали активні, знані у Запорізькому краї люди, які на платформі «ЄС» створили команду із понад 50 осіб для протидії проросійському реваншу на місцевих виборах.

В команду увійшли відомі професіонали різних галузей: військові, волонтери, підприємці, лікарі, науковці, громадські діячі – люди честі та гідності, які  відкрито демонструють свої патріотичні і проєвропейські погляди

Серед них – відомі волонтери: активна громадська діячка, голова правління ГО «Спілка волонтерів та ветеранів АТО «Небайдужі» Людмила Шведюк, членкиня цієї ж спілки, кандидат філологічних наук, доцент Юлія Полікарпова, лікар-хірург вищої категорії Мелітопольської центральної районної лікарні, громадський діяч Андрій Радченко, підприємець Костянтин Тарасов, активістка Тетяна Гаценко та інші відомі мелітопольці, які мають намір розвивати свій край.

«Я балотуюся від політичної партії «Європейська Солідарність» і основним своїм завданням у міській раді вважаю вирішення питань пов’язаних з адаптацією ветеранів АТО-ООС до сучасних реалій цивільного життя, а також з їх самореалізацією через участь у військово-патріотичних заходах з метою формування у дітей та підлітків міста і району шанобливого ставлення до України, до її захисників», – наголосила Людмила Шведюк.

«Сьогодні майбутнє України безпосередньо залежить від освіти. Питання зараз полягає в тому, чи виховаємо ми майбутніх патріотів України чи людей, яким байдуже, в якій країні жити і які цінності мати. Я балотуюся від політичної партії «Європейська Солідарність», оскільки саме її ідеологічна платформа базується на національно-патріотичній ідеї. Основним своїм завданням у міській раді вважаю підвищення рівня освіти в Мелітополі, об’єднання зусиль освітян з метою виростити покоління патріотів свого міста, своєї України», – зазначила Юлія Полікарпова.

«Європейська Солідарність є на сьогодні єдиною партією, яка зберегла європейський шлях розвитку і стоїть на захисті прав та інтересів українського народу. Для свого регіону братиму активну участь у продовженні реформування системи охорони здоров‘я, поліпшенні умов праці медичних працівників та доступності медичної допомоги населенню», – висловив свою позицію лікар-хірург Радченко Андрій.

Команда «Європейської Солідарності» в Мелітополі об’єднала десятки професіоналів, які ставлять за мету будувати сучасний європейський регіон.

 

 

 

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...