Екс-регіоналу Андрію Іванову не вдалося оскаржити декомунізацію в Запорізькій області

124

Верховний Суд України підтвердив законність рішень Запорізької облдержадміністрації та правильність перейменувань в регіоні.

Оскаржити процес декомунізації намагався колишній член «Партії регіонів», засновник запорізького «Полка победы» Андрій Іванов.

Як повідомляє сайт ЗОДА, в травні 2016 року розпорядженням голови ОДА Костянтина Бриля було перейменовано 8 об’єктів топоніміки в м. Запоріжжя. Вулицю Панфіловців назвали на честь нашого земляка Михайла Гончаренка, який віддав життя у боях із російсько-терористичними агресорами на Донбасі. Вулиця Гудименка отримала ім’я Героїв 93-ї бригади, у лавах якої воювали сотні запоріжців. Ім’я підполковника 55-ї окремої артилерійської бригади Збройних Сил України Петра Третяка, який загинув у бою, виходячи з оточення ворога під Д’яковим, тепер носить колишня вул. Ватутіна у Дніпровському районі.

Також увічнено пам’ять всесвітньо відомого академіка Володимира Вернадського, видатного науковця, ректора ЗНУ Вячеслава Толока, військового льотчика Григорія Нелюбова, багаторічного організатора пожежно-рятувальної справи Миколу Корищенка.

Рішення Верховного Суду було винесено 20 грудня. Воно є остаточним і оскарженню не підлягає.

загрузка...