“Якщо позаминулий президент опинився в Ростові, то, я думаю, цей опиниться в Сочі”, – запорізький політик окреслив перспективи Зеленського

957
Скріншот з ток-шоу "Прямий ефір" Світлани Орловської та Миколи Вересня від 02.10.2019

Зеленський сьогодні має нарешті стати українським президентом, який розуміє, що він є гарантом українського суверенітету, Незалежності, Конституції.

Про це народний депутат України VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко заявив в ефірі телеканалу «Прямий».

“Сьогодні, на мою думку, президент Зеленський може вийти з цієї ситуації. Але тоді він не повинен ховатись від українського парламенту, не ховатись від українських громадян, не говорити на своєму брифінгу двозначно, намагаючись відійти від відповідей, розуміючи те, що переважна більшість українців точно не підтримує капітуляцію. Точно вважає, що українські території мають бути повернуті. Те, що Україна є унітарною державою буз жодних автономій, федералізації і так далі. Він має зробити те, чого в 2013 році, на жаль, не зробив Янукович. Я маю на увазі, коли той розвернув країну зовсім в інший бік. Зеленський сьогодні має нарешті стати українським президентом, який розуміє, що він є гарантом українського суверенітету, Незалежності, Конституції. І саме з цих позицій виправляти ситуацію. Бо інакше якщо позаминулий президент опинився в Ростові, то, я думаю, цей опиниться в Сочі“, – наголосив Ігор Артюшенко.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...