“Коли прийдете в неділю на дільниці, думайте про Україну, як її вберегти” – Президент українцям

143

Президент України Петро Порошенко у відео записі звернувся до українців, попросив підтримки та вибачення за те, чого не вдалося зробити. Він щиро визнав, що за 5 років зробив не все, що хотілося б і що можливо було.

Найбільш прикро Президенту за низькі темпи у боротьбі з корупцією та бідність, що стала наслідком економічної та політичної кризи в Україні після подій 2014 року. Втім, раніше Петро Порошенко запевнив, що саме на подолання бідності планує спрямувати зусилля в наступних 5 років.

Якщо вірити в те, що Президент може все,то не все одразу” – сказав Петро Олексійович.

Також Глава держави повідомив, що поважає виборців свого опонента і розуміє, що в суспільства є запит на оновлення влади. Він також заявив, що ключем до вирішення більшості проблем,  які турбують українців є саме у ВР,  яку ми будемо обирати в жовтні. Президент у першу чергу відповідає за безпеку кожного українця, тож питаннями захисту та оборони легковажити не можна.

Втікачі 2014 року вже зібрали валізи та чекають на можливість повернення, разом з ними Україна повернеться в лоно Росії і можна буде перекреслити все те, що вже було зроблено. Давайте не будемо цього допускати”   – сказав Глава держави. 

загрузка...