Колишня санітар 24-го батальйону “Айдар” потребує термінової допомоги

369

Йдеться про Катерину Стандартюк (Коршик), яка неодноразово ризикувала життям, рятуючи поранених. Тепер дівчині терміново необхідна допомога. 

Кількамісячна служба не пройшла для неї дарма. Дівчина бачила страждання поранених і вмираючих бійців та пропускала всi переживання через себе. Можливо, що саме сильний стрес і став причиною розвитку у неї розсіяного склерозу.

Врятувати Катю може препарат, на покупку якого у неї немає грошей. Минулий раз вдалося зібрати необхідні кошти, вірю, що вийде і зараз. Інакше дівчина як мінімум виявиться в інвалідному кріслі.

На курс лікування зараз потрібні два флакони препарату ОКРЕВУС (Ocrevus)  це 230 тисяч гривень. Хороша новина в тому, що 120 тисяч вже є. Так що у нас є один-два тижні, щоб зібрати решту на лікування. Поки що Катя ходить у поліклініку на уколи, щоб “хоч якось підтримувати стан”.

Каті зараз 29 років, вона родом з Луганська, а зараз живе у Вінниці (прихистили знайомі). В розлученні. Учасник АТО, інвалід війни.

Реквізити для допомоги:

——————————————–

5168 7573 1607 4311 Коршик Катерина Юріївна (карта ПриватБанка).

Друзі, це саме та ситуація, коли навіть 10 гривень не будуть зайвими і можуть допомогти! Своїх не залишаємо?

Довідка: РС – це хронічне аутоімунне захворювання, яке вражає головний і спинний мозок. Під час хвороби відбувається руйнування нервової тканини і заміщення її рубцевою (зі старечим склерозом РС нічого спільного не має – прим.).

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...