Мама обгорілої дівчини просить запорожців допомогти врятувати доньку

2510

У Запоріжжі відкрили збір коштів для обгорілої дівчини.

22-річна Анастасія Ковальова у важкому стані перебуває в опіковому центрі в 5-й міській лікарні. Робити прогнози щодо її подальшого стану лікарі поки не беруться. Дівчина отримала 90% опіків тіла.

У Хортицькому районі між дівчиною і її 28-річним співмешканцем стався конфлікт. В результаті, чоловік облив Настю горючою сумішшю і підпалив. Дівчину з сильними опіками медики швидкої доставили в 5-у міськлікарню. За неофіційною інформацією, чоловік був у стані алкогольного сп’яніння. Він відбувся опіками рук.

У мережі з’явилася інформація, що рідні відкрили рахунок для збору коштів на допомогу Насті. Ми зв’язалися з мамою Христиною Володимирівною і вона підтвердила, що дійсно збирає кошти на дорогі медикаменти і буде вдячна всім за допомогу.

Якщо ви хочете допомогти, надсилайте кошти на карту Приватбанку: 5167 9855 0026 6457 (Христина Володимирівна Ковальова). Також просять здавати кров для Насті в 5-й міській лікарні у відділенні трансфузіології. Вона її потребує щодня.

Відзначимо, що на сторінці в соцмережах Настя викладала безліч фотографій зі своїм хлопцем. Здавалося, що вони були щасливі.

Джерело: Индустриалка

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...