Мопс Гриша, якого 12 діб розшукували десятки волонтерів у Запоріжжі, знайшовся (ФОТО)

2477
Зараз мопс на ім’я Гриша знаходиться у ветеринарній клініці, у важкому стані.

В ніч з 31 грудня на 1 січня 2021 року в селищі Чкалове у Запоріжжів втік пес. Господар Дмитро Семиголовський повідомив, що мопс на ім’я Гриша був хатнім собакою, а вибухи салютів злякали його, коли він вийшов на двір. Родина чотирилапого не могла знайти собі місця, господарі Гриші почали активно шарити в соціальних мережах інформацію про його зникнення з проханням про допомогу у пошуках.

Заради пошуків песика була організована спеціальна група з 20 людей. Волонтери, разом з господарями, шукали Гришу околицями селища. Перевіряли навіть водойми за допомогою дронів. За долю чотирилапого переймалися сотні мешканців Запоріжжя та інших міст України. Публікації про зникнення шерили тисячі користувачів соціальних мереж.

Сьогодні, 12 січня, Гришу нарешті вдалося знайти. Про це повідомила зооволонтерка Олеся Кулик на своїй сторінці в Facebook. За її словами, песик зараз знаходиться у ветеринарній клініці, у важкому стані. Відомо, що мопса пошматували собаки.

 

Радісну новину одразу почали коментувати небайдужі містяни. Люди бажають Гриші скорішого одужання, а господарям – терпіння.

 

 

 

 

 

 

Читайте також: Запоріжцям показали як виглядає будівля старого інституту на Хортиці

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...