Офіцер запасу: Гончарука поставили на лічильник, підловивши на черговій маніпуляції

550
Фото: Google.com

Запорізький блогер, офіцер запасу, ветеран АТО Валерій Прозапас в своєму блозі пише, що в обіцянках прем’єра Олексія Гончарука добудувати мости в Запоріжжі за «2-3 роки» є одна суттєва деталь, яка множить на нуль цей богоугодний намір. Прем’єр доповідає про «готовий проєктно-кошторисної документації» і чи не про «підготовці до тендеру», хоча це суперечить інформації про «домовленості з китайцями», але навіть не в цьому справа.

Будівництво мостів розпочалося 15 років тому, є карні справи та туманні підозри про невідповідність застосованої марки бетону підводних опор – і жоден нормальний підрядник не візьметься за реалізацію будівництва без експертизи наявного технічного стану конструкцій та відповідності їх проектним.

Тому будь-яких “переможець” одразу піде на коригування проекту, щоби не брати відповідальність за можливі проблеми, і довгобудова знову зависне.

Але про це ніхто не обмовився і півсловом, бо насправді ніяких серйозних рішень нема і ніхто не знає яким чином закінчувати будівництво.

Гончаруку просто треба було набрати бали на цій темі, що він і зробив, знову допустивши різнобій в цифрах – назвавши “1,2 мільярди”, хоча раніше рапортували про 750 мільйонів. Проте що одне, що інше – просто черговий пил в очі довірливому населенню, як про Діснейленд на Хортиці або Лас-Вегас в Одесі.

Всі прекрасно знають, що ці кошти, якби вони навіть були, немає на що витрачати, та і стартувати з них для реалізції будівництва без чіткого графіка робіт та фінансування смішно.

Валерій Прозапас, зазначає для того, щоб побудувати “за 2-3” роки – тендер має відбутися на початку року, а цілодобове будівництво вже навесні, за умови, що до того профінансується виготовлення металевих та залізобетонних конструкцій і заїде спецтехніка.

Джерело: businessua.com

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...