Петро Порошенко здав аналізи для лабораторії VADA

310

Володимир Зеленський відмовився розв’язати питання про його імовірну наркозалежність – і не прийшов здавати аналізи спеціалістам організації VADA. Всесвітньо відому антидопінгову волонтерську компанію до Києва запросив Володимир Кличко. На виклик спортсмена відгукнувся Президент. Він заявив – попри те, що пропозицію здавати аналізи ініціював його опонент, сам Петро Порошенко вважає відсутність будь-якої залежності кандидатів на пост Верховного Головнокомандувача питанням національної безпеки.

“Це є абсолютно необхідна і важлива процедура для того, щоби наша 45 мільйонна нація мала тверді переконання і довіру до того, що у нас президентом не зможе стати, і Верховним головнокомандувачем людина, яка має залежність від наркотиків чи від алкоголю. Питання національної безпеки. І, безумовно, в питаннях національної безпеки ніякого компромісу немає і бути не може” – зазначив Петро Порошенко.

На Олімпійському на кандидатів чекали десятки телекамер. Журналісти цікавилися, зокрема, позиціями претендентів на президентське крісло щодо стратегії завершення війни. Петро Порошенко заявив, що припинення вогню, яке пропонує Володимир Зеленський, він сам санкціонував вже 19 разів. І це не завадило російській стороні обстрілювати українські позиції. Нагадав Президент і про те, що днями через такі обстріли загинуло двоє українських Героїв.

“Просто може пан Зеленський не дуже обізнаний в цьому, але як Президент і як Верховний Головнокомандувач санкціонував уже 19 разів режим припинення вогню. І на сьогоднішній день Збройні сили України знаходяться саме в такому режимі. Але існують абсолютно чіткі директиви, як мають діяти військовослужбовці Збройних Сил України, коли на них здійснюється напад. Напад в тому числі і з застосуванням зброї важкої, яка заборонена Мінськими домовленостями. Хочу наголосити, що нещодавно ми втратили двох українських Героїв, в тому числі нашого відомого снайпера за позивним «Ведьма», які в зв’язку з прямим попаданням артилерійського снаряда і прямим попаданням, які були раніше мінометної міни в бліндаж. І в цих умовах, безумовно, наші військовослужбовці мають право відкривати вогонь у відповідь. Залишати наших воїнів беззбройними, зі зв’язаними руками нібито таких наказів є абсолютно некомпетентно, непрофесійно і безвідповідально” – зазначив Глава держави.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...