Послаблення карантину: українцям дозволили пересуватися групами по 8 осіб

68

З 11 травня в Україні почався процес послаблення умов карантину, хоч і продовжили його до 22 травня з перспективою відстрочки дати його закінчення.

Вчора Кабмін прийняв рішення про додаткові послаблення.  Відтепер можна пересуватися вулицями групами до восьми осіб. Раніше – дві людини максимум. Цього правила не усі дотримувалися, але все ж по 8 осіб в групу давно не збиралися.

На літніх майданчиках у закладах громадського харчування можна буде сидіти за одним столом чотирьом особам замість двох (без урахування дітей віком до 14 років та за умови дотримання дистанції 1,5 м). Варто тут сказати, що масковий режим не припинили, тож сидіти за столиком очевидно доведеться в масці, про це поки не уточнюють.

Загалом з 11 травня дозволяється:

✔️ Відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики.
✔️ Дозволено роботу літніх майданчиків, веранд і тентів кафе та ресторанів просто неба (за умови реєстрації об’єкта оператором ринку харчових продуктів). Дозволені робота на виніс та адресне доставлення.
✔️ Дозволено торгівлю непродовольчими товарами в магазинах (зокрема, розташованих у ТРЦ).
✔️ Продуктові ринки працюють за умови забезпечення 20 кв.м торгівельної площі для одного покупця та 1,5 м. дистанції в черзі і засобів індивідуального захисту для персоналу. Для ринків вихідного дня відстань між місцями торгівлі – не менше 3 метрів.
✔️ Відновлено планові операції та планову госпіталізацію пацієнтів за умови обов’язкового ПЛР-тестування на коронавірус.
✔️ Відкрито стоматології, салони краси та перукарні.
✔️ Дозволено тренування спортсменів національних збірних команд на закритих базах.
✔️ Діяльність адвокатів, нотаріусів, аудиторів, психологів.
✔️ Діяльність ЗМІ.
✔️ Здійснення кіно- та відео-зйомок, репетицій у цирках, театрах, концертних організаціях, художніх (мистецьких) колективах (до 50 осіб та без глядачів).
✔️ Дозволено діяльність музеїв, музеїв просто неба та історико-культурних заповідників.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...