Продаж “Мотор Січі” підриває національну безпеку України

915

До Києва особисто прибуде радник президента США з національної безпеки Джон Болтон. І не для того, щоб вкотре висловити підтримку українському народові. А і з більш прагматичною метою: відмовити основного власника “Мотор Січі” В’ячеслава Богуслаєва від продажу компанії китайському холдингу Beijing Skyrizon Aviation.

У Києві радник американського президента підтвердив, що намагатиметься переконати українську владу у небезпеці співпраці з китайцями, але відмовився коментувати питання, пов’язані із “Мотор-Січчю”.

“Україна буде ухвалювати своє рішення, але, можливо, Україна знайде кращий вибір, який матиме кращі економічні наслідки для її громадян”, – туманно пояснив він.

Болтон нагадав, що США, як і Україна, мають систему схвалення контрактів, пов’язаних із військовими технологіями, і виходять із принципу, за яким контракти, що загрожують нацбезпеці, блокуються.

“Військові та чутливі технології не мають потрапити до противників або потенційних противників”, – недвозначно заявив радник Дональда Трампа.

Є факти, які засвідчують, що на продаж “Мотор Січ” з нетерпінням очікують у Кремлі.

Джерело: Українська правда

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...