Рятувальники розказали про метеорологічну ситуацію у Запоріжжі

550
Фото - Google
Станом на 8 годину 19 березня, небезпечних метеорологічних явищ не спостерігається.

Зараз невеликий сніг спостерігається у Полтавській, Харківській, Донецькій та Луганській областях, про це повідомляє портал ГУ ДСНС України. У Запоріжжі опади припинилися близько 40 хвилин тому. Як повідомляє виданню “Форпост” начальник прес-служби ГУ ДСНС у Запорізькій області Юлія Баришева, наразі техніка та співробітники рятувальної служби не виїжджають на дороги міста.

“Співробітники рятувальної служби та спецтехніка буде задіяна після оголення надзвичайної ситуації на дорогах Запоріжжя та області, яка буде загрожувати здоров’ю чи життю людей. До цього часу такого наказу не було, але рятувальники на поготові. Зараз задіяно 300 осіб рятувальної служби та 100 одиниць технікі, для швидкого реагування в результаті надзвичайних ситуацій. Поки бійці ДСНС залучалися лише 2 рази для ліквідації аварій на дорогах”, – прокоментувала Юлія Баришева. 

Наразі у Запорізькій області залишаються знеструмленими 40 населених пунктів. Окрім того, по всій Україні без звітла залишилися мешканці 7 областей та 129 населених пунктів (Запорізька – 40, Миколаївська – 35, Донецька – 22, Дніпропетровська – 17, Одеська – 10, Херсонська – 3 та Кіровоградська – 2).

Читайте також: У Запоріжжі трамвай потрапив у ДТП — ФОТО

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...