Скандал довкола співака Винника, який долучився до російських зірок у кліпі “Всєм Мір”

820
Український співак Олег Винник долучився до проєкту російського музичного гурту, мета якого – “закликати людей об’єднатись та мирно існувати”. 

Пізніше у сюжеті одного з телеканалів співак, який опинився в центрі скандалу через участь в російській акції «Всєм мір», відповів на питання, чий Крим і чому він знявся у кліпі. Виконавець заявив, що «сьогодні взагалі говорити про це не потрібно, це нічого не дає». «Коли ти кричиш:” Наш Крим! “… А він не наш, на сьогоднішній день. Ми маємо те, що маємо, це факт. І ми будемо все кричати, що наш? Чому ж, ми нічого не вирішуємо »,заявив Винник.

Також він назвав боротьбу з російськими окупантами на Донбасі «незрозумілою війною».

«І якщо бути конкретно відвертим, то за Крим не помер жоден солдат, не загинув. Що дорого: Крим або Донбас? Або Україна? Чому ми ділимо, чому ми ставимо акценти на якісь речі. Я не вважаю, що Крим … забрали і він найдорожче всього: життів, доль наших людей, українців, співвітчизників. Десятки тисяч людей загинули в цій незрозумілій війні, яка називається АТО. І в кінці кінців, цьому кінця поки що немає »,підсумував співак.

Також пояснив свою появу в російському проекті «Всєм мір». За словами співака, він брав участь виключно у флешмобі до Міжнародного дня миру:

«Що стосується використання мого відео в кліпі, то я про це взагалі не знаю. Це не моя справа, я про це ні з ким не домовлявся. Моє ім’я, моя особистість використана без мого відома »,заявив співак.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...