Валерій Прозапас – про суспільні настрої в Запоріжжі, рейтинги місцевої та центральної влади

451

Відомий запорізький підприємець та блогер Вадерій Прозапас повідомив про підсумки  вивчення громадської думки в Запоріжжі. Дослідження проводили в березні тож результати найсвіжіші, їх ще навіть не встигли оприлюднити.

Валерій Прозапас запевняє, що рейтинг Президента та його команди стрімко падають, щонайменше на 40%. Мова йде лише про місто, а не про область.

Більше 40% проголосувавших рік тому за Зеленського не голосували б за нього зараз.
Відповідно втрачає і правляча партія т.зв. “слуґ”.- пише Прозапас.

Частина тих, які розчарувалися у владі сьогодні стають прихильниками партії Європейська Солідарність, за словами Валерія – рейтинг ЄС зростає.

Але їхній електорат не переходить автоматично до московського ОПЗЖ, як багато хто вважає – все ж таки люди не самогубці, і це дає надію.

“ЄС” набирає, і продовжить, я вас запевняю.

Також автор допису пише про рейтинги окремих персон.

Щодо персоналій.

Мер Буряк користується впізнаваністю і має найбільший рейтинг – але це в умовах відсутності альтернатви, і його партія не отримує навіть двозначної цифри підтримки (хоча вони її собі нескромно малюють).

До того ж оцінка “здобутків” цієї команди переважно складає 2,5 бали з 5 – робочі місця, розвиток бізнесу, прозорість взагалі твердий “нєуд”, і це до кризи та недолугих дій при карантині.

А наприклад мене просто не знає 3/4 респондентів – дається взнаки блокада мі

Це я до того, що людей не вийде ошукувати довго, з’являється ваккум довіри – і треба не допустити, щоби його знову заповнили кукловоди зі своїми маріонетками.

Час виправляти помилки.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...