Стало відомо, скільки у Запоріжжі коштуватиме реконструкція площі Фестивальної

259
Фото: 061

У Запоріжжі реконструкція площі Фестивальної та фонтану обійдеться близько 200 мільйонів гривень. Реконструкція площі Фестивальної стартує в 2020 році. Фінансувати проєкт будуть з трьох джерел. Про це стало відомо під час засідання бюджетної комісії Запорізької облради.

Як повідомив перший заступник губернатора у 2020 році обласна рада готова виділити 80 мільйонів гривень на реконструкцію площі Фестивальної. Сюди увійдуть гроші, як безпосередньо з бюджету, гроші екофонду та засоби ГФРР.

Орієнтовні терміни – кінець вересня цього року, але самі будівельники стверджують, що не можуть мати у своєму розпорядженні поки дані про графік робіт, тому що є багато нюансів – стан інженерних мереж, погодження бюджету, складання технічної документації і пошук підрядника. Самі депутати жартома помітили, що прискорення пов’язане з тим, що в наступному році місцеві вибори і цей проєкт дасть карт-бланш тим, хто буде перерізати стрічки.

Відомо, що благоустрій території від проспекту Соборного до ЗОЦМ і реконструкція фонтану обійдеться сумарно в 150-200 мільйонів гривень. Гроші спрямують з трьох джерел – обласного бюджету (+ екофонд і ГФРР), міського бюджету (близько 10 мільйонів гривень) і якогось інвестора. Безпосередньо, хто є цим таємничим інвестором чиновники не кажуть, хоча раніше повідомлялося, що інвестиції в розмірі 20 мільйонів гривень готова вкласти «Запоріжсталь».

Для старту будівництва 10 мільйонів гривень виділяється з міського бюджету і близько 80 мільйонів гривень надасть область.

За проєктом, на площі будуть замінені комунікаційні мережі, викладена нова тротуарна плитка, встановлено сучасне освітлення і додаткове озеленення, облаштовані лавочки і зони відпочинку. Левова частка грошей піде на заміну труб, які знаходяться в аварійному стані. Йдеться про тепломережі, водопровідні труби і мережі облэнерго.

За матеріалами 061

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...