Екстрене засідання Радбезу ООН про видачу російських паспортів

436

Нагадаємо, що 24 квітня президент РФ Володимир Путін підписав указ, згідно з яким спрощується процедура отримання російського громадянства для жителів окупованих районів Донецької та Луганської областей.

За ініціативою України Рада Безпеки ООН розглядає ситуацію, що склалася у зв’язку з виходом указу президента Росії Володимира Путіна про спрощення процедури надання російського громадянства жителям окремих районів Донецької та Луганської областей. Трансляцію з Нью-Йорка веде “5 канал”.

Президент України Петро Порошенко заявив, що указ про видачу паспортів свідчить про намір РФ позбутися Мінських угод. Він закликав міжнародних партнерів України “не допустити найгіршого сценарію” і жорстко засудити дії російської влади, а також посилити санкції.

На думку українського МЗС, це “продовження агресії і втручання у наші внутрішні справи”. Очільник МЗС назвав це новим “паспортним” етапом окупації Донбасу та закликав українських громадян на окупованих Росією територіях не отримувати російські паспорти.

загрузка...