Генпрокурор назвав ім’я замовника вбивства Гандзюк

469

Генеральна прокуратура України має достатньо доказів проти голови Херсонської облради Владислава Мангера щодо його ролі як замовника вбивства активістки Катерини Гандзюк. Про це на брифінгу повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко. За словами Юрія Луценка, особливо жорстокий злочин спланував і замовив особисто Мангер.

Він же передав п’ять тисяч шістсот доларів організаторам – Левіну і Павловському. Вони в свою чергу – заплатили іншим особам, прослідкували маршрути Катерини Гандзюк і зрештою організували вбивство.

«На виконання злочинного замовлення Мангера та за попередньою змовою з Левіним, Павловським та іншими на цей момент не встановленими особами Торбін, Гробчук, Горбунов, Васянович, Вишневський , діючи за попередньою змовою, організували та вчинили напад, обливши Катерину Гандзюк сірчаною кислотою з метою умисного протиправного заподіяння їй смерті способом, що заподіює особливі фізичні страждання»розповідає Юрій Луценко.

Саме ці прізвища як імовірних вбивць активістки раніше називали її рідні та друзі. Усі вони були на думку Катерини були замішані в «темній справі» з умисним підпалом лісу, який потім розпродавався. Тепер на Мангера чекає суд, що обиратиме запобіжний захід. Підозрюваний вже поспілкувався зі ЗМІ і запевнив – від правосуддя не ховатиметься, свою провину заперечує. Від чиновника вже відхрестилися однопартійці по «Батьківщині» – днями його позбавили партквитка.

«На сьогоднішній день мені невідомо жодного повідомлення про причетність, наприклад, Гордєєва до злочину щодо Гандзюк. Ні одного факту, показу слідству не надано. Щодо пана Рищука, то слідство володіє певними фактами і доказами, які свідчать про його ймовірну корумповану діяльність, також пов’язаному із підпалами лісупідсумував Генпрокурор.

Юрій Луценко закликав усіх, кому відомі додаткові відомості у справі Гандзюк, повідомляти про них правоохоронцям. Оскільки, за словами Генпрокурора, поки вдалося встановити не всю мережу причетних до розправи над активісткою.

 
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...