“Ні капітуляції”: запоріжці вийшли на віче проти «формули Штайнмайєра» (ФОТО)

574
Фото: Forpost

6 жовтня, на Майдані Героїв (біля будівлі облдержадміністрації) зібралися ветерани АТО та ООС разом з патріотично налаштованими мешканцями протестують проти підписання Україною «формули Штайнмайєра» у рамках Мінських угод.

Запоріжці на Майдані Героїв

На сцені виступили громадські активісти, волонтери, ветерани АТО та ООС та містяни. Більшість людей прийшли з українськими прапорами, символікою, принесли плакати з написом “Ні капітуляції”.

Запоріжці закликають не допустити надання особливого статусу окупованим територіям, притягнути до відповідальності зрадників, проводити вибори на території ОРДЛО закликають лише після повної деокупації та відновлення кордонів.

“У разі подальшого загострення запровадити реальний, як у грудні 2018 року, воєнний стан у прифронтових територіях і повну економічну, енергетичну, ресурсну та транспортну блокаду тимчасово окупованих територій, яку тримати до повної деокупації цих територій. Розірвати відносини з РФ”,сказав один з виступаючих. 

“За результатами сьогоднішнього мітингу буде підписана резолюція з вимогою до нашої обласної ради виступити проти реалізації цих планів і зробити звернення до Верховної Ради», –  звернувся до мітингуючих офіцер запасу, ветеран АТО Валерій Прозапас.

Читайте також: Запорізькі депутати від фракції «ЄС» зробили заяву на Майдані

Владлена Мачульська
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...