Семен Кабакаєв: «Тільки той шлях, яким країна йде останні п’ять років, призведе до розвитку та поверненню окупованих територій»

97

Сьогодні в Запоріжжі відбулася зустріч блогера, куратора проекту «Стоптерор» Семена Кабакаєва зі студентами ЗНУ та ЗДІА.


З молоддю Кабакаєв обговорив виклики, які стоять перед державою. Присутні дійшли до єдиного висновку: головною загрозою для України залишається «русській мір».


«Важливо розуміти, що будь-яка війна та агресія в умовах нинішнього світу починається саме з гуманітарної складової – це історія, мова, культура і протягом багатьох років Росія намагалася в Україні це знищити та нав’язати свій російський світ таким, яким вона його бачить і безумовно контролювати повністю всі гілки влади України, всі сфери та напрямки в економічному полі» – зазначив блогер.

Семен Кабакаєв зазначив, що прихильниками так званого «руського міра» є населення «45+» і єдиними у наш час, хто може протистояти цьому на першому етапі – це молодь до 35 років.

Блогер наголосив: сьогодні в Україні проживає розумна, патріотична молодь. Саме вони в подальшому продовжать стрімкий розвиток країни, старт якому був покладений п’ять років тому. За цей період в країні відбулось впровадження ключових реформ, яке продовжується і досі, зростання економіки, закріплення курсу на ЄС та НАТО, безвізовий режим. Україна отримала підтримку провідних країн, а наші Збройні Сили, які відродили практично з нуля, увійшли в перелік найсильніших армій світу. Втім, незважаючи на значні успіхи, розвиток в кожному з напрямків продовжується, зазначив спікер.


«Ми вже маємо війну, анексований Крим, тому ми повинні і надалі розвивати свої Збройні сили, Службу Безпеки і охоронно-промисловий комплекс. Охоронно-промисловий комплекс – це зброя, танки, ракети, літаки – це саме перший крок від якого потрібно відштовхуватися, і не потрібно сподіватися на когось»сказав Кабакаєв.

Відомий українець впевнений: тільки той шлях, яким країна йде останні п’ять років, призведе до розвитку та поверненню окупованих територій.

«Мені подобається той шлях яким зараз йде наша країна до Європейського Союзу та НАТО. Зараз є велика загроза масштабного наступу ворога і єдиним запобіжним засобом є колективна безпека і це Північно-Атлантичний Альянс. Я хотів би, щоб ми вступили туди для цього потрібно пройти певний шлях, і ми на нього вже стали і ми з нього не звернемо. Для цього потрібно приблизно 10 років»підкреслив Семен Кабакаєв.


Відповідаючи на питання про майбутні вибори, блогер порадив молоді відповідально поставитися до свого голосу і не піддаватися на прийоми популістів.

«Ви повинні розуміти, що своїм голосом обираєте владу на майбутні п’ять років і важливо розуміти, що більшості не під силу зробити те, про що вони говорять з телебачення. Зараз купа популістів, які обіцяють знизити газ у сорок разів, підняти зарплатню у десять разів – це все балачки. Ми повинні вчитися критично мислити, адже критичне мислення є запорукою протидії пропаганді та популізму», – підсумував Семен Кабакаєв.

Довідка: Семен Кабакаєв – координатор суспільного некомерційного проекту «Стоптерор» , який проводить дослідження та займається вивченням гібридної війни в Україні, а також надає можливість громадянам повідомляти про злочини.
Проект «Стоптерор» виник у червні 2014 року як відповідь на діяльність в Україні незаконних збройних формувань та Російської Федерації. Він є ініціативою громадянських активістів, що поєднали зусилля задля підтримки територіальної цілісності та державного устрою України. Більшість учасників проекту є вихідцями з Донбасу (Семен Кабакаєв – колишній мешканець Луганська), і для них питання збереження та поновлення миру є принциповим.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...