У Запоріжжі отримали термін троє терористів з ДНР

164

14 листопада Орджонікідзевським районним судом м. Запоріжжя винесено обвинувальний вирок трьом симпатикам ДНР, що планували в Запоріжжі організацію терористичного акту.

Згідно з вироком, опублікованому в Єдиному реєстрі судових рішень, троє засуджених вступили в злочинну змову з представниками терористичної організації ДНР, і за матеріальну вигоду планували здійснити терористичний акт в Запоріжжі.

Метою зазначеного теракту було вибрано приміщення Запорізької обласної державної адміністрації, спосіб – вибух саморобного вибухового пристрою біля вхідних дверей.

Для цього, засуджені відпрацьовували на місцевості план терористичного акту з визначенням маршрутів, виготовили вибуховий пристрій і планували підірвати його 25.03.2015 біля будівлі ЗОДА.

Засуджені своєї провини не визнали і про зв’язки своїх співучасників з урядом ДНР, нібито, дізналися тільки від СБУ. Звинувачували правоохоронців, що під час обшуку підкинули гранати і документи з картами та кресленнями для організації теракту.

Незважаючи на це, суд визнав їх винними в скоєнні тероризму, і в незаконному обороті вибухових речовин, і присудив кожному від 7 років і 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Одним з адвокатів проросійських терористів виявився Дмитро Гладкий. Примітно, що поки Дмитро не гидував представляти інтереси організаторів терактів з ДНР, його батько, Гладкий Віктор Петрович – власник кафе «УКРОП», надає волонтерську допомогу українським солдатам на передовій.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...