Закон не для всіх: представники одного з кандидатів прибули на запорізькі дільниці з рекламою

416

У Запоріжжі на дільницях № 230996, №230978, №9230929, №230923 на спостерігачах  помітили бейджі з символікою кандидатів у президенти. За словами голови Комітету виборців України Олексія Кошеля це є порушенням чинного законодавства.

Як має виглядити бейдж спостерігача на виборчій дільниці:

Як повідомляє Прямий “Зараз технологія бейджів із символікою одного з кандидатів на пост президента України використовується… До нас дійшли сигнали про шість регіонів. Зокрема щойно надійшли фотоматеріали про поширення подібної технології на Херсонщині. На нашу думку, це можна трактувати однозначно як порушення чинного законодавства. Точно так само, як про порушення чинного законодавства – вчора наявність бордів із символікою, стилістикою з окремими елементами агітаційної кампанії від чотирьох кандидатів на пост президента України”, – заявив голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

“Тобто на бейджі не обов’язково має бути вказано – голосуй за такого-то кандидати чи не обов’язково прізвище кандидата. Достатньо того, що ми побачили стилістику, окремі елементи кампанії, кольорову гамму для того, щоб це тлумачити як агітаційний матеріал”, – наголосив він.

 

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...