Запорізькі ветерани АТО розповіли, чому вони йдуть далі відстоювати нашу державу

830

Про ситуацію в країні, подальший розвиток та плани розповіли в ток-шоу Матвія Ганопольського “Ехо України” ветерани АТО Валерій Прозапас та Андрій Хімічев.

Ведучий зазначив, що Зеленський весь час звинувачує Верховну Раду, що вона нічого не робила та колишнього президента.

– Чи є у Вас є відчуття, що нічого не робили?! 

– «Після мобілізації, як я відбув другу хвилю в секторі «М», мав безпосереднє відношення до української армії, до 2019 року включно. І всі ці роки в мене було переконання і відчуття, що ми крокуємо вперед, а от починаючи з квітня місяця цього року, воно у мене зникло і тому, коли мені запропонували приєднатися до політичної команди «Європейська Солідарність» – я дав згоду. Тому, що перевірені часом люди, я бачив їхню роботу, причому відчував її не на екранах телевізора. Я проходив військові збори, навчався і в мене “незабутні враження” залишилися від 2014 року, мені мабуть на відміну від переважної більшості критиків є з чим порівнювати і я кажу, що 2016, 2017, 2018 років – ми прогресували. Риторика, яку я зараз чую від найвищого військово-політичного керівництва та представників у мінській групі…на жаль, вона мене знову повертає в найгірші часи весни і літа 2014 року. Тому, я зараз бачу можливість якось це зупинити, показати свою позицію, довести до людей правду очевидця, а не теоретика і спробувати отримати цей мандат, щоб відстоювати його вже на іншому рівні», – зазначив Валерій Прозапас.

– «Нас покликали у 2014 році на фронт – ми пішли. Я вважаю, що ми зробили добре свою роботу. Багато хто запитує: «Навіщо Ви йдете в парламент, що ви там будете робити? Ви нічого не вмієте». Я відповідаю: «Чому Ви не ставили це питання в 2014 році?» Якщо, щось треба змінити − ми змінимо. Як тоді, так і тепер я думаю, що з квітня 2019 року цей час настав, коли треба щось міняти. Тому, що риторика нинішнього політичного керівництва країни не залишає ніяких надій на зміни на краще, які потроху, але відбувалися і в армії, суспільстві і країні в цілому. Просто люди хотіли «все і зараз», але так не буває – сказав Андрій Хімічев.

Довідка: Андрій Хімічев один з перших став на захист українських кордонів в складі 79-ї окремої аеромобільної бригади. Разом з побратимами він приймав участь в боях в найгарячіших точках сходу.

З початку війни Валерій Прозапас займається волонтерством, також він безпосередньо брав участь в обороні країни від окупантів.

загрузка...