Термінове звернення Петра Порошенка стосовно припинення вогню на Донбасі

7455

Сьогодні, 7 червня Петро Порошенко вирішив звернутися з заявою, щодо припинення вогню на Донбасі у відповідь на російську агресію. 6 червня відбулося загострення в зоні ООС  під час обстрілів загинули двоє військовослужбовців, ще четверо отримали поранення, а ще четверо – травмовані.

«Сьогодні ми почули дуже небезпечну заяву президента Зеленського – нібито Росія перестала контролювати збройні сили, які розташовані на окупованій території. Це абсолютно не відповідає дійсності! Звучить як запрошення Росії на Донбас, щоб легітимізувати окупацію.

Я закликаю розвідку проінформувати керівництво держави про те, що на кожній посаді, починаючи з командира взводу, розташовані кадрові офіцери збройних сил Російської Федерації. Росія повністю контролює все, що відбувається на Донбасі: там ходить рубль, перебувають російські військові, роздають російські паспорти. Наголошую, що і відповідальність за смерть двох українських героїв і шістьох поранених несе РФ і наказ віддавали російські командири.

Сподіваюся, що це не так, коли ми почули у інавгураційній промові президента заклик припиняти стріляти, виявляється, він містив наказ нашим військам припинити стріляти у відповідь. Ми категорично цього не приймаємо! Наші Збройні Сили будуть захищати нашу рідну землю!»наголосив Петро Порошенко.

загрузка...