У Запоріжжі капітально відремонтовану смугу аеропорту готують до відновлення польотів

243
Колаж Forpost

Капітально відремонтовану смугу Міжнародного аеропорту “Запоріжжя” готують до відновлення польотів. У вівторок, 22 жовтня, аеропорт відновить роботу. Очікуються рейси з Києва, Стамбула. 

Відремонтовано понад 130 тисяч квадратних метрів злітно-посадкової смуги, руліжної доріжки, перону аеропорту. Кардинальних змін зазнала злітно-посадкова смуга. Її довжина складає 2,5 кілометри, повністю відремонтовано середню частину смуги завширшки 28 метрів.

Оновлено перон аеропорту, де відбувається посадка та висадка пасажирів, відстій літаків. Відтепер його вистачить для розміщення літаків навіть при збільшенні обсягів роботи аеропорту. Відремонтовано і руліжну доріжку №1. Продовжується оновлення радіотехнічного та світлосигнального обладнання.

Після відновлення роботи аеропорту буде відкрито ще три додаткових рейси. Їх обслуговуватиме український лоукост SkyUp. Наприкінці жовтня почнуться вильоти до Києва та ОАЕ. У листопаді – до Тель-Авіва. При цьому квитки до Києва коштуватимуть приблизно від 500 гривень.

Читайте також: Авіакомпанія “Мотор Січ” відновлює польоти в Міжнародний аеропорт “Запоріжжя”

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...