У Запоріжжі планують створити інтерактивну карту для допомоги безхатченкам та зниклим

172

Інтерактивна карта необхідна для знаходження місця перебування і пересування безпритульних людей для оперативної допомоги, для пошуку зниклих людей, підлітків, дітей. Про це на своїй сторінці написала активістка Олена Гула. 

Вона також пропонує провести круглий стіл для обговорення акутальних питань:

“Терміново потрібно організувати соцпатруль по БОМЖ місцях Запоріжжя і оповістити людей, що держава видає 300 грн на відновлення документів і також потрібна інтерактивна карта перебування і пересування таких людей для оперативної їм допомоги, для пошуку зниклих людей, підлітків, дітей, потрібна соцреклама на вулицях, куди звертатися і які соцпослуги і допомогу є для самих бездомних та волонтерів”,йдеться у повідомлені.

Також Олена наводить приклад з власного досвіду:

“Зараз вийшла з дому і зустріла бездомного запорожця Станіслава 1975 р.н. з травмою руки від бензопили (отримав рану в Черкасах на роботі), живе в балці на Бабурці в наметі. Реєстрації не має в батьківській кв., І його не пускають жити батьки, за його словами. Руку лікує, ходить в поліклініку. Він потребує відновлення документів, мед.допомоги, соц. житло, роботі по силам, реінтеграції. Він допоміг мені сміття винести неск.мешков …, заплатила йому дала заробити і також дала папірець з своїм телефоном і адреса Рекордна, 9-а для відновлення документів. Пообіцяв негайно піти туди з цим папірцем і стати на облік і тд. Також домовилися, що віддам йому бруски, планки на дрова, макулатуру, ватники”, – зазначила вона.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...