У Запоріжжі від дій вандалів постраждав Вознесенівський парк

188

Ландшафтний парк Вознесенівський став улюбленим місцем для сімейного відпочинку містян. Однак вже не вперше на території парку вандали пошкоджують розташовані тут будівлі, конструкції, виривають квіти і ламають дерева.

Вчора ввечері невідомі зіпсували газони перед каскадом фонтанів «Райдуга». Вандали влаштували справжнє «раллі» на зеленій зоні. Також від рук руйнівників постраждав місток у Вознесенівському парку.

– Зіпсовано дерев’яний настил та відірвані поручні. Нещодавно ми прикрасили міст горщиками з квітами. Однак вже зараз половина з них пошкоджені – десь вирвали квіти, а один з підвісних горщиків взагалі вкрали, – розповів майстер дільниці по ландшафтному парку Вознесенівському КП «Титан» Григорій Онопченко.

Подібні випадки вандалізму не поодинокі у парку і на каскаді фонтанів «Райдуга». Співробітникам КП «Титан» доводиться постійно зафарбовувати різні написи та графіті на декоративній веселці та парапетах, лагодити розбиті світильники, прибирати розкидане всюди сміття. Працівники підприємства просять запоріжців поважати їх працю, дбайливіше ставитися до комунального майна, дотримуватися чистоти і порядку в своєму місті.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...