У Запоріжжі відбувся марш за клімат

86
Фото: Радіо Свобода
20 вересня у Запоріжжі відбувся марш за клімат: близько трьох десятків містян з плакатами, а деякі у протигазах, пройшли від Запорізької міськради до будівлі Запорізької ОДА. Про це повідомляє Укрінформ.

Організатори акції зачитали звернення “Маршу за клімат у Запоріжжі” до місцевої влади:

“Запорізька громада підтримує вимоги Міжнародного маршу за клімат в Україні, що відбувся 20 вересня 2019 року у м. Київ. Одночасно запоріжанки та запоріжці висувають додатковий перелік вимог, виконання яких можливе на запорізькому рівні: збільшення зелених насаджень в місті; повною мірою використати потенціал енергоощадження в усіх сферах; розвивати громадський електротранспорт та велоінфраструктуру у місті; заборонити використання одноразового посуду, пакетів; забезпечення зменшення шкідливих викидів промислових підприємств та ефективний контроль за станом довкілля з боку органів влади”, – говориться у зверненні, яке підписали усі охочі.

Його планують передати до міської ради та обласної адміністрації. Учасники кажуть, що не могли залишитися осторонь Міжнародного маршу. Тим більше, що Запоріжжя є одним з найбільш забруднених промислових міст.

Довідка: Така ж акція на захист клімату відбулася в Києві.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...