У Запоріжжі відбувся суд над фермером, якого звинувачують у “здачі” українських військових

179
13 вересня, у Запорізькому апеляційному суді розпочався розгляд справи фермера Бутрименка, якого звинувачують у тероризмі та підозрюють у причетності до загибелі українських військовослужбовців.

Судове засідання проходило в режимі відеозв’язку: обвинувачений знаходиться у Маріупольському СІЗО на Донеччині, а родичі загиблих та постраждалих – у Кропивницькому та Івано-Франковській області.

Під час засідання Бутрименко зазначив, що не погоджується з вироком.

“Я вже не в тому віці, аби грати у війнушки. Я вже втомився чути несправедливість… немає доказів моєї вини. Якби я займався фінансуванням тероризму, то я би не їздив на територію України”,сказав Бутрименко.

Більше того, своє затримання він називає не інакше, як викрадення. Мовляв, спецпризначенці викрали його, коли він приїхав отримувати пенсію. Що ж стосується звинувачення у фінансуванні тероризму, то захисник Бутрименка і він сам стверджували, що фермер дійсно зареєстрував підприємство на території так званої “ДНР”, відкрив банківський рахунок, але наразі немає доказів того, що він сплачував податки і тим самим фінансував терористичну владу.

Натомість адвокат постраждалих Олена Яркіна запевнила, що докази є, окрім того, потерпілі бачили Бутрименка зі зброєю і чули, як він розмовляв телефоном з терористами.

Адвокат постраждалих звернулася до суду з клопотанням про проведення повторного дослідження доказів у справі. Мова йшла про повторне заслухання свідчень декількох бійців. Суд задовольнив клопотання частково.

Через технічні причини відеонференцію з судом у Кропивницькому довелося зупинити. Для того, аби у засіданні брали участь родини загиблих бійців у засіданні суду оголосили перерву. Розгляд справи продовжиться 20 вересня.

Судді виходили з зали під скандування активістів “Вбивці довічне!”.

Джерело: Укрінформ

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...