У Запоріжжі засудили бойовика “ДНР”

48

За матеріалами СБУ засуджено мешканця Запоріжжя, який з початком російсько-української війни долучився до терористичної організації “ДНР”

До п’яти років позбавлення волі приговорив Жовтневий районний суд мешканця Запоріжжя, який у травні 2014 року приєднався до незаконних збройних формувань. СБУ було встановлено, що чоловік брав активну участь в бойових діях проти сил антитерористичної операції у Донецькій області. А у 2015 році терорист вступив до “ЛНР”.

Після отриманого поранення бойовик повернувся додому на “реабілітацію” та тимчасово влаштувався на роботу до однієї з приватних охоронних структур Запоріжжя. Перебуваючи в місті, зловмисник продовжив підтримувати зв’язки з представниками терористичних організації “Л/ДНР” та планував повернутися на службу до бойовиків.

Наприкінці квітня цього року правоохоронці затримали бойовика за місцем проживання.

Жовтневий районний суд міста Запоріжжя визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 258-3 Кримінального кодексу України (Створення терористичної групи чи терористичної організації ) Кримінального кодексу України.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...