У Запоріжжі засуджено зловмисника, який до смерті забив жінку

74

До 8 років позбавлення волі засуджено зловмисника, який будучи раніше судимим, на шлях виправлення не встав та знову вчинив ряд злочинів, один з яких є особливо тяжким.

Нагадаємо, у липні минулого року у місті Токмак Запорізької області чоловік 1976 року народження, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті ревнощів, спричинив  своїй співмешканці тяжкі тілесні ушкодження, від яких остання померла  у лікарні.

Також встановлено, що зловмисником впродовж червня-липня минулого року на ґрунті раптово виниклих неприязних стосунків двом особам, з якими він вживав спиртні напої, спричинено легкі тілесні ушкодження, а крім того вчинено крадіжку чужого майна.

Органом досудового розслідування дії злочинця було кваліфіковано за ч. 1 ст. 125 (умисне спричинення легких тілесних ушкоджень), ч. 2 ст. 121 КК України (умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілого),  ч. 2 ст. 185 (умисне таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно).

Суд, зваживши отримані слідством докази, на початку червня поточного року постановив у цій справі обвинувальний вирок, який набув законної сили.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...