У Запорізькій області завдяки діям поліцейських-спецпризначенців вдалося запобігти трагедії – ФОТО

557

Працівники поліції (особливого призначення) затримали чоловіка, який у Приазовському районі погрожував застосуванням зброї власній матері та медичним співробітникам, що приїхали на виклик.

Ніхто з громадян не постраждав. Правопорушника доставили до медичного спеціалізованого закладу.

14 червня о 13:20 до Приазовського відділення поліції звернулась місцева мешканка і повідомила про те, що в будинку в селі Ботієво Приазовського району буянить її син і попрохала допомоги поліції. А через декілька хвилин до правоохоронців надійшов телефонний дзвінок від медичних працівників сільської амбулаторії з інформацією про те, що чоловік знаходиться в неадекватному стані та має в руках рушницю.

На місце події прибули співробітники батальйону поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, які несуть службу в курортному населеному пункті з охорони громадського порядку та знаходились неподалік.

Біля будинку поліцейські побачили чоловіка, який в одній руці тримав рушницю та другою утримував матір, що знаходилась в шоковому стані. Громадянин також висловлював погрози на адресу оточуючих.

Спецпризначенці встановили, що зброя є пневматичною гвинтівкою, відібрали її та допомогли лікарям доставити громадянина до медичного спеціалізованого закладу.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...