Українці вимагають вибачень від Зеленського та Разумкова: відома причина

7406

Українці вимагають офіційних вибачень від новообраного президента України Володимира Зеленського та речника його штабу Дмитра Разумкова.

Про це йдеться в сюжеті Прямого“.

Українських заробітчан за кордоном обурила заява спікера штабу Зеленського Дмитра Разумкова. Під час прес-конференції він заявив, що більшість заробітчан підтримали Порошенка через те, що вони стали жертвами “чорних технологій” та маніпуляцій. Тепер люди вимагають вибачень від Володимира Зеленського та Дмитра Разумкова. На думку людей, така негативна оцінка є їх особистими судженнями та думками, які вони намагались видати за дійсне, тому вимагають вибачень.

Люди стверджують, що вони зробили свій вибір свідомо, неупереджено та добровільно. Також люди обговорюють реакцію Зеленського на закон про мову та плани РФ видавати паспорти жителям Донеччини. Людей також обурило, що одразу після перемоги Зеленський відмовився від своїх обіцянок. Також люди незадоволені тим, що Зеленський не з’являється на публіці.

Раніше учасник бойових дій на Донбасі та захисник Донецького аеропорту Микола Воронін оголосив голодування та вимагає від кандидата у президенти Володимира Зеленського вибачитися за образи героїв Євромайдану, Небесної Сотні, перед вірянами ПЦУ за жарти про Томос.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...