Утримання Офісу Зеленського українцям обійшлося на 27 млн дорожче Адміністрації Порошенко

0
Поділилося
0
Переглядів

Витрати на утримання Офісу Президента та діяльність Глави держави за 5 місяців каденції Зеленського збільшилися на 27 млн. Відповідна інформація опублікована на сайті Державної казначейської служби.

Згідно з місячними звітами про виконання Державного бюджету України витрати на обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Президента України та Адміністрації Президента України за перші п’ять місяців поточного року становлять 325,3 млн гривень.

Ще через п’ять місяців сума використаних коштів становила  678,4 млн гривень.

Відзначимо, раніше Зеленський неодноразово заявляв про необхідність скорочення витрат на чиновників.

Зокрема, 21 квітня під час брифінгу після публікації екзит-полів, за результатами яких стало відомо, що Зеленський перемагає в другому турі президентських виборів, майбутній Глава держави анонсував скорочення співробітників Адміністрації Президента і повідомив, що хоче позбутися і від такої статті витрат як кортеж.

“Місце має бути відкритим. Ми дуже хочемо скоротити Адміністрацію президента. Я не хотів, щоб в Києві не було трафіку. Тому я хотів би знайти таке місце в Києві або біля Києва, щоб не було якихось кортежів. Я хочу позбутися від кортежу в цілому“,цитували Зеленського ТСН.

загрузка...
Next Post