В СБУ розказали, що шукати та що знайшли в аеропорту Запоріжжя

203

Кілька днів тому, 17 січня в КП “Запорізький міжнародний аеропорт” пройшли обшуки, операцію проводили спеціалісти СБУ. В день обшуків, як і кілька днів після в СБУ не коментували події, у той час як міська рада спершу оголосила, що обшуки по старій справі, пізніше визнали, що справа таки пов’язана із будівництвом аеропорту.

Сьогодні з’явився офіційний коментар від прес-служби СБУ.

Щодо обшуків на території Міжнародного аеропорту Запоріжжя
СБУ провела санкціоновані слідчі дії на комунальному підприємстві «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» у справі щодо зловживань екскерівництва летовища під час ремонту злітно-посадкової смуги.
Обшуки відбуваються у межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
Під час обшуків на авіапідприємстві, в офісних приміщеннях будівельних фірм та в помешканнях фігурантів справи правоохоронці вилучили документацію та електронні носії, чорнову бухгалтерію, що має істотне значення для встановлення обставин вчинення злочину, велику кількість банківських карток, та понад 1 мільйон гривень готівкою.
Наразі одному з колишніх керівників авіапідприємства оголошено про підозру за зловживання службовим становищем та вчинення службового підроблення. Попередньо встановлено, що своїми діями посадовець спричинив державі збитки на понад 1.5 мільйони гривень.
Триває слідство для з`ясування всіх обставин справи та притягнення до відповідальності інших посадових осіб підприємства. Точна сума завданих збитків встановлюється.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...