В Запоріжжі частину супермаркетів підготували до роботи в умовах локдауну (ФОТО, ВІДЕО)

2958
Від сьогодні в Україні почали діяти додаткові посилені карантинні обмеження, запроваджені у зв’язку з епідемією COVID-19.

16 діб в країні буде діяти карантин зимових канікул. Днями ЗМІ повідомляли інформацію, щодо заборони, в цей час, продажу побутової хімії, одягу, преси, дитячих товарів для навчання та ще низки товарів повсякденного вжитку.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що продаж лікарських, ветеринарних препаратів, кормів – НЕ забороняється. 5 січня Кабінет міністрів додав товари побутової хімії і друковану пресу до переліку товарів, які магазини зможуть продавати під час жорсткого локдауну. Однак, торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише зі здійсненням адресної доставки замовлень. 

“Чим дозволено буде торгувати в термін з 8 до 25 січня — це торгівля харчовими продуктами, на торговельних площах, де не менше 60% площі призначено для торгівлі харчовими продуктами, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням і засобами захисту рослин”, – пояснив міністр.

Наприклад такі товари як: лампочки, батарейки, одяг, дитячі товари та товари для навчання, кухні – можна буде придбати лише на замовлення. В Запоріжжі деякі супермаркети вже підготувалися до умов праці під час локдауну. Відповідні фото та відео опублікували zp_news в Instagram. Так, в АТБ стрічкою огородили товари, які не відносяться до першої групи, продаж яких дозволено з 8 по 24 січня.

 


Запоріжці почали активно обговорювати вжиті заходи. Частина містян жартує і говорить, що готова обміняти мило на новенький автомобіль, інші – обурені. Люди вказують, що коронавірус не зникне лише через закриття стрічкою окремих полиць у великому супермаркеті.

Читайте також: В Запорізькій області 19 летальних випадків від коронавірусу: статистика на 8 січня

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...