В Запоріжжі Вакарчук не зміг назвати вартість тарифів, з якими має намір боротися

1569

Співак оконфузився і перевів тему.

Під час зустрічі з запоріжцями  співак Святослав Вакарчук, який балотується до парламенту зі своєю партією «Голос», не зміг відповісти на питання журналіста про вартість газу для домогосподарств.

З цінами на газ будь-ласка звертайтеся до тих спеціалістів, які зробили все, щоб у нас були такі платіжки від яких у нас відбуваються у людей інфаркти. До речі про інфаркти у нашій команді є люди, які відповідальні за те, щоб в країні, в тому числі у Запоріжжі центри, які безкоштовно ставлять стенти, тим хто хворіє від інфарктів і це заслуга членів нашої команди. Тому до спеціалістів по газу в нас будуть питання, тільки не як журналістів до політиків, а як від правоохоронних органів, які будуть відповідати на допиті, – сказав співак.

Вакарчук не зміг дати відповіді і стосовно ринку електроенергії. На прохання  пояснити українцям, що означає запуск ринку електроенергії, співак наголосив, що вільний ринок призведе до зменшення цін на електроенергію.

На прохання прокоментувати підкуп виборців (концерти – це вид виборчої агітації відповідно до статті 68 Закону про вибори народних депутатів, і має оплачуватися з виборчого фонду) співак заявив, що не вважає свої концерти агітаційними заходами, після чого запросив запоріжців на вечірній виступ «Океану Ельзи».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...