Відомі Запоріжці об’єднались в команду Порошенка

4813

Сьогодні, 8 лютого, в Запоріжжі пройшов круглий стіл, присвячений об’єднанню представників громадськості в ініціативу «Команда Порошенка». У заході взяли участь представники більше ніж 30 громадських організацій, об’єднань підприємців, благодійних фондів, відомі працівники освіти, охорони здоров’я, волонтери та ветерани АТО.

Підтримати Петра Порошенка вирішили відомі запоріжці:

  • «В країні завдяки Петру Порошенку відбувається розвиток малого та середнього бізнесу для створення робочих місць. Це зростання доходів наших з вами співвітчизників, поповнення пенсійного фонду і, врешті-решт, розвиток держави. Завдяки цьому, ми сьогодні маємо такі досягнення, як відкриття більше двохсот нових підприємств на території України, в тому числі міжнародних і європейських компаній. Український бізнес, теж показує зростання економіки. Я точно знаю, що попереду ще багато роботи, доля держави залежить від кожного з нас і від незворотності того шляху, яким ми йдемо вже п’ять років. Тому, на мою думку, так важливо підтримати сьогодні цей шлях України до європейської спільноти та європейського рівня життя в Україні, а одже підтримати Петра Порошенка 31 березня 2019 року», заявив лідер фракції «Солідарність» в Запорізькій міській раді Олександр Константинов.

Науковець, доктор філософських наук Віталій Жадько окреслив заслуги Президента України у виборчій гонитві:

  • «Однією з заслуг Порошенка є те, що він сприяв проведенню найуспішнішої реформи – децентралізації. Порошенко – єдиний з претендентів, який не використовує наклепу на своїх опонентів і чітко тримає необґрунтовані нападки на себе і свою діяльность»зазначив Віталій Жадько.

До команди Порошенка приєднався заступник голови Запорізького осередку ВУТ «Просвіта» Олексій Мосейко.

  • «Минулого року нашому товариству виповнилося 150 років, на урочистому заході Петро Порошенко став другим Гарантом держави, присутнім на заходах нашої організації. Першим був Михайло Грушевський. Треба сказати, що ті зміни, які почалися – це нова епоха відродження. Відбувається розквіт української культури: велика кількість нових фільмів, книг, пісень – це все залишиться майбутнім поколінням. Щоб ця епоха і надалі продовжилася та дала подальший розвиток і динаміку для нашої держави,конче необхідне продовження курсу Петра Олексійовича Порошенка і ми його активно підтримуємо»коментує Олексій Мосейко.

Представник координаційної ради козацтва  Костянтин Рижов наголосив на важливості державних змін, які відбулися впродовж п’яти років:

  • «Ми бачимо ту величезну подію, яка відбулася на наших очах і ми є теж учасниками цих змін – це отримання Томосу, отримання духовної незалежності від Москви. І все це – заслуга нашого Президента Петра Порошенка. Хотів би зазначити той зв’язок з Європою, який в нас вже є. Безвізовий режим, щоб ми могли спокійно перетинати кордони, спілкуватися, їздити, обмінюватися досвідом. Наше козацтво підтримує політику Петра Олексійовича, також ми підтримуємо його наступну каденцію» – підсумував Костянтин Рижов.

Присутні проголосили створення ініціативної групи, яка підтримує нинішній курс розвитку України та діяльність Президента України Петра Порошенка. Вони зауважили, що за останні роки Україна нарешті отримала шанс на здобуття не декларативної, а реальної незалежності, і для реалізації цього шансу країна необхідно ще на 5 років зберегти курс на реформи, на інтеграцію у євроатлантичну спільноту.

Також під час круглого столу громадським організаціям та небайдужим запоріжцям було запропоновано підписати Меморандум про приєднання до громадської ініціативи #Команда_Порошенка. Підтримуючи цей документ, запоріжці зобов’язуються сприяти проведенню вільних та демократичних виборів, протидіяти спробам порушення громадянських прав та свобод, а також декларують власну підтримку курсу на вступ України до ЄС та НАТО, проведення реформ, захист та відновлення територіальної цілісності України,  протидії реваншу «п’ятої колони» та старої корумпованої системи до влади.

Тому лише зберігши сьогоднішній курс розвитку нашої держави, Україна зможе відстояти власну Незалежність та відбутись, як розвинена та повноправна європейська країна з цивілізованими правилами гри та гідними стандартами життя, – зазначили підписанти. .Учасники круглого столу запрошують і інші організації та кожного запоріжця долучитись до команди Порошенка.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...