Випадково попалився: в команді Зеленського поширюють відео з сепаратистами, що обливають брудом Україну

3175
Агітатор Зеленського розмістив у групі кандидата відео з промовою зрадника України, що сьогодні живе в Росії та поливає брудом свою Батьківщину. 

За кілька днів до виборів, 28 березня, у місцевій групі “Зе! команда. Матвіївка” з’явився репост підприємця, що сьогодні є одним з найактивніших агітаторів за Володимира Зеленського на Одещині.

Олександр Хмельковський зазначений, як підприємець, що веде свою діяльність в Одесі. У соціальній мережі агітує дуже активно, навіть в групі прихильників Зеленського однієї із запорізьких громад. Керує самою групою вчитель місцевої школи Вадим Рабешко, який переконує, що його кандидат – це єдина надія для України та останній шанс в принципі. У тож же час, його соратник з Одеси розміщує в групі відео з російського телеканалу, де основним спікером виступає Василь Прозоров – колишній співробітник СБУ, що у 2014 році зрадив Україну, за його словами – з політичних переконань. Зараз Прозоров живе в Росії і при першій кращій нагоді обливає брудом Україну, українців та її захисників.

Ще до того, як в команді зрозуміли, що позиція та вподобання одного активних членів команди Зеленського може не сподобатися запоріжцям, допис видалили. Втім, його вже встиг зафіксувати запоріжець Дмитро Іванов та показати у соціальній мережі, що може ховатися за людиною, яка уникає журналістів та відовляється публічно відповісти на запитання. Також, ким є насправді члени команди кандидата.

Посилання на відео, що було розміщеним в групі ми подаємо нижче.

загрузка...